niedziela, 6 grudnia 2020

Kogo wpisałabym na listę "Niegrzecznych dzieci" Mikołaja

źr.

Cześć,

Dziś, z okazji Mikołajek, coś specjalnego. Kto (i co) zasłużył(o) w tym roku na rózgę?


  • Pani Coronavirus
Wierzę, że nie trzeba nikomu tłumaczyć dlaczego. Myślę, że wszyscy bylibyśmy wdzięczni, gdyby Pani Corona opuściła nas wraz z kończącym się rokiem 2020, bo w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wybawiła się co najmniej na kilka (setek) lat. :) 

źr.

  • Jason Rothenberg
Jason był głównym producentem serialu The 100, którego to emisja skończyła się w tym roku. Jestem zdegustowana ostatnim sezonem. Serio. Jakiś koszmar. Ilość nielogicznych, absurdalnych sytuacji, bohaterowie zachowujący się niezgodnie z ich charakterami, cała ta wymuszona dramaturgia. Jason, gratulacje, spieprzyłeś jeden z seriali, który wiele dla mnie znaczył. :) Swoją drogą, recenzowałam na Feniksie poszczególne sezony tej produkcji i chciałam też zrecenzować ostatni, ale jestem tak wkurzona na to jak beznadziejny był, że raczej opinii się nie doczekacie. A przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. 

źr

  • Jeff Davis
Producent innego serialu, który kochałam: Criminal Minds. Ostatni, piętnasty sezon, został wyemitowany w 2020 i naprawdę, naprawdę się zawiodłam. W sensie, finał czternastego sezonu obiecywał coś cudownego, ale w piętnastym OWY wątek został kompletnie zapomniany. Obiecano nam pewien prezent, a ostatecznie twórcy go całkowicie wymazali. To nieładnie, ze strony dyrektorów, traktować fanów w taki sposób. Kuszenie bez pokrycia? Po co w ogóle poruszyli TEN wątek w 14 sezonie, skoro i tak koniec końców stchórzyli w 15tym? Nieładnie. 

źr

  • Producenci Supernatural
Inny serial, który pożegnaliśmy w 2020 roku to Supernatural. Ta produkcja cholernie dużo dla mnie znaczy, okej? Praktycznie z nią dorastałam, więc pożegnanie nie było najłatwiejsze. Jeśli chodzi o finał, to nie był aż tak zły jak The 100, ale mimo wszystko za parę absurdalnych i dość niedorzecznych decyzji ORAZ moje złamane serce, producenci Supernatural, dołączają do tej niechlubnej listy. Równocześnie dziękuję za ostatnie lata, które mogłam spędzić z Winchesterami <3 To słodko-gorzkie pożegnanie. 

źr

  • Netflix
Za anulowanie tak genialnych i świetnie zrobionych seriali jak Anne With an E, czy Spinning Out. DLACZEGO? Netflix, DLACZEGO???

źr

  • Producenci serialu Arrow
Arrow. Moje stare, dobre Arrow. Szczerze, finał mnie nie usatysfakcjonował. Ten serial... I Oliver Queen... zasługiwał na więcej. MY, jako fani, zasługiwaliśmy na więcej. 

źr

  • George R.R.Martin
Bo Wichrów zimy, już o A Dream of Spring nie wspominając, jak nie było, tak nie ma. 

źr

  • J.K. Rowling
Wyobraźcie sobie mieć platformę z mnóstwem followersów, którą można wykorzystać do czegoś dobrego, tylko po to, by zamiast tego, tę platformę używać do podkreślania różnic, akceptowania nienawiści i szerzenia nietolerancji. Cóż, pani Rowling nie musi sobie tego wyobrażać. :) 

źr

A komu wy dalibyście rózgę, w tym roku?

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz