środa, 9 grudnia 2020

Moc czarownicy - Mat Auryn


Wydawnictwo Kobiece, 2020
352 str.

W przeszłości miałam do czynienia z kilkoma różnymi pozycjami poświęconymi czarodziejstwu i ezoteryce, jednak żadna nie była tak wyjątkowa, pouczająca i interesująca, jak recenzowana dziś przeze mnie Moc czarownicy, z księgarni TaniaKsiazka.pl. Co czyni tę książkę specjalną i godną polecenia? 

Od początku lektury, rzuca się w oczy fakt, że Mat Auryn faktycznie wie o czym pisze, a przekazywanie wiedzy nie jest mu obce. Są nauczyciele, którzy przywołują suche fakty, są nauczyciele, którzy demonstrują i w końcu są też tacy, którzy wyjaśniają bazując na przykładach z osobistego doświadczenia, przy okazji inspirując do poszukiwania własnej ścieżki i odkrywania nowej perspektywy. Mat Auryn zalicza się do ostatniej kategorii. Jego pióro jest pełne wyczucia. Sugeruje rozwiązania, ale nie wpycha swojej opinii do głowy czytelnika, dając nam swobodę w ocenianiu jego rozumowania. Imponuje ogromem nagromadzonej przez lata wiedzy, ale równocześnie sprawia wrażenie łagodnego przyjaciela, oświetlającego drogę i oferującego pomoc. 

Coś co absolutnie uwielbiam w tej książce, to że faktycznie pomaga rozpocząć swoją przygodę z czarodziejstwem i parapsychologią od podstaw, wszystko doskonale wyjaśniając. Autor dzieli się swoją wiedzą na temat mocy, percepcji, relaksacji, dostrajania, postrzegania pozazmysłowego, oczyszczania i ochrony, konceptu trzech dusz, teorii rzeczywistości holograficznej, mocy żywiołów, energii Ziemi czy gwiazd, oraz wielu, wielu innych elementów, które rewelacyjnie opisuje. Udało mu się na przykład, pozbawić mnie pewnych wątpliwości, więc lekturę zdecydowanie nazwałabym uzmysławiającą. Ta książka naprawdę sporo uczy, wyjaśniając różne teorie w sposób niezwykle przejrzysty. 

Dzięki temu, że pozycja ta zawiera tak dużo teorii (ale nie tylko!), przygotowuje ona do dalszych, osobistych praktyk, oferując przy okazji ćwiczenia, które można wykonać, w większości, bez żadnych dodatkowych elementów. Tutaj nie będziecie potrzebować kryształów, amuletów czy ziół. 99% ćwiczeń wymaga jedynie uwagi i zrozumienia. Jeśli macie już jakieś-tam doświadczenie w parapsychologii i czarostwie i myślicie, że z prezentacją podstaw książka nie wniesie w wasze życie niczego nowego, od razu naprostowuję: myślę, że ta pozycja pozwoli wam zastanowić się nad wieloma kwestiami, a doświadczenie autora, pomoże wam powrócić do korzeni. 

Moc czarownicy to książka, do której w przyszłości będę powracać jeszcze wielokrotnie. To nie tylko pozycja warta polecenia wszystkim zainteresowanym tematem parapsychologii i czarostwa, ale również coś co mogłabym nawet nazwać niezbędnikiem medium i encyklopedią wiedzy. Pomagająca znaleźć własną ścieżkę, stawiająca na indywidualizm, oferująca mnóstwo informacji, okazała się czymś czego bardzo potrzebowałam. Niezwykle pomocna, pełna wiedzy i zrozumienia. Polecam. Jeśli jednak ezoteryka to nie wasz obszar zainteresowań, zachęcam do zerknięcia na bogatą ofertę poradników księgarni TaniaKsiazka.pl.

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz