sobota, 16 marca 2019

KONKURS - Wygraj "Inną Blue"!


Cześć,

Dziś mam dla was konkurs.Przez przypadek trafił do mnie dodatkowy egzemplarz książki Inna Blue, dlatego mam dziś dla was konkurs. 

Krótki regulamin:

1. Konkurs trwa od 16 marca do 30 marca 2019 roku.
2. Wyniki zostaną ogłoszone w notce podsumowującej marzec - 31 marca 2019 roku.
3. Zwycięzca będzie jeden, wybrany przeze mnie, wedle subiektywnego punktu widzenia. 
4. Zgłaszający się do konkursu, muszą mieszkać, bądź mieć adres korespondencyjny w Polsce.
5. Zwycięzca będzie zmobilizowany do odezwania się do mnie na maila: poczta-sherry@wp.pl w ciągu trzech dni od opublikowania wyników. W przypadku nie zgłoszenia się, zostanie wybrana inna osoba. 
6. Sponsorem egzemplarza konkursowego jest Grupa Helion.
7. Egzemplarz konkursowy zostanie wysłany do zwycięzcy listem poleconym. 
+ jak zwykle będę wdzięczna za informacji o konkursie oraz obserwowanie bloga, jednak nie jest to wymóg to wzięcia udziału w konkursie.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

W komentarzu wystarczy podać początek swojego e-maila (wszystko przed @ - żebym wiedziała od kogo spodziewać się wiadomości) oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe (mocno inspiruję się fabułą książki, no ale): wyobraź sobie, że zaczynasz życie jako zupełnie nowa osoba. Gdzieś gdzie nikt cię nie zna, gdzieś gdzie ze wszystkim startujesz od zera. Jakie wybierzesz sobie imię i czemu właśnie to? Czy  będzie się za nim kryć jakaś głębsza historia? Dajcie się ponieść wyobraźni.


Nawiasem mówiąc, bardzo zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, nie tylko dlatego, że naprawdę chciałabym kogoś z was obdarować książką, ale przede wszystkim dlatego, że owa powieść jest po prostu cudowna - zdecydowanie jedna z moich ulubienic, jeśli chodzi o NA, także WARTO. [RECENZJA INNEJ BLUE] 

Pozdrawiam,
Sherry
DODATKOWO
Na moim fanpejdżu ma miejsce drugi konkurs - tym razem z książką Napij się i zadzwoń do mnie [RECENZJA]. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz