poniedziałek, 3 lipca 2017

KONKURS - Wygraj "Pochodnię w mroku"!


Cześć!

Jeśli chcielibyście zdobyć Pochodnię w mroku, czyli drugi tom serii Ember In the Ashes, mam dziś dla was konkurs, w którym do wygrania będzie jeden egzemplarz!


Krótki regulamin:

1. Konkurs trwa od 3 lipca do 15 lipca 2017 roku.
2. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpejdżu Feniksa - 16 lipca 2017 roku. Proszę więc o śledzenie tego co tam się dzieje. 
3. Zwycięzca będzie jeden, wybrany przeze mnie, wedle subiektywnego punktu widzenia. 
4. Zgłaszający się do konkursu, muszą mieszkać, bądź mieć adres korespondencyjny w Polsce.
5. Zwycięzca będzie zmobilizowany do odezwania się do mnie na maila: poczta-sherry@wp.pl w ciągu trzech dni od opublikowania wyników. W przypadku nie zgłoszenia się, zostanie wybrana inna osoba. 
6. Sponsorem egzemplarza konkursowego jest Wydawnictwo Akurat.
7. Egzemplarz konkursowy zostanie wysłany do zwycięzcy listem poleconym. 
+ jak zwykle będę wdzięczna za udostępnienie banerku konkursowego oraz obserwowanie bloga, jednak nie jest to wymóg to wzięcia udziału w konkursie.

A co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zgłosić w komentarzu chęć do udziału w konkursie i podać początek swojego e-maila (wszystko przed @ - żebym wiedziała od kogo spodziewać się wiadomości) oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Wyobraźcie sobie, że żyjecie w Starożytnym Rzymie i zostajecie wrzuceni na arenę razem z krwiożerczym lwem. Jaki jest wasz plan na pokonanie go/wyjście z walki żywo, biorąc pod uwagę, że nie wychowano was na wojownika? (Powiedzmy, że do obrony macie tarczę i miecz, oczywiście jeśli chcecie :)) 

Odpowiedź nie musi być długa, mega poważna czy super szczegółowa. Postawcie na oryginalność i dajcie się ponieść wyobraźni. Zwycięzcę wybiorę wedle subiektywnego punktu widzenia, więc w zależności od tego, która wypowiedź najbardziej mi przypadnie do gustu, ta wygra. 

Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie! :)

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz