czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt! | Feliz Navidad!Kochani,

Na te Święta, na kolejny rok i na wasze dalsze egzystowanie chciałabym życzyć wam kilku rzeczy. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że właściwie już są Święta i wiem, że macie XXX ciekawszych czynności do wykonania, postaram się nie rozpisywać zanadto.

Tak więc życzę wam zdrowia, bo wiem, że od niego zależy właściwie wszystko. Zdrowia psychicznego, zdrowia fizycznego, zdrowia emocjonalnego. Życzę wam miłości. Miłości zarówno do rzeczy, do osób, jak i do siebie samych. Nie pod tym względem, żebyście byli zapatrzeni w siebie, ale po prostu żebyście kochali się, kochali swój charakter, kochali swoje wady, doceniali zalety i ufali swoim przeczuciom. Życzę wam szczęścia, nie krótkotrwałego - najlepiej permanentnego. Życzę wam spokoju - bo z doświadczenia wiem, że to jest coś, czego ludziom w dzisiejszych czasach brakuje najbardziej.

Życzę wam też jak największej ilości radosnych chwil, w ogóle - chwil, które będą warte zapamiętania i do których w gorszych okresach, będziecie mogli powrócić. Życzę wam spełnienia marzeń, wymarzonych prezentów i wspaniałego kolejnego roku.

Żywię nadzieję, że kolejne dni spędzicie z tymi, których kochacie, że nikt z was nie poczuje się samotny, zaniedbany czy niekochany. Mam nadzieję, że będziecie zachwyceni, ze Święta napełnią was radością, a wy odnajdziecie w nich to, co najbardziej jest wam potrzebne.

Wesołych Świąt!

Pozdrawiam,
Sherry
25 komentarzy:

 1. Pięknych, zaczytanych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Sherry! A w 2016 roku samych sukcesów :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również życzę Cię wszystkiego dobrego na te Święta! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne życzenia :) Ja Tobie też Sherry życzę pięknych, cudownych Świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomyślności na całe święta i na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne życzenia. Dla Ciebie również Wszystkiego Najlepszego. Cudownych, rodzinnych, ciepłych świąt.<3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych Świąt i dużo książek pod choinkę! ✮✮✮

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych świąt i wszystkiego dobrego! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego książkowego! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana, dziękuję za tak piękne życzenia. Ja także życzę Ci wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Bloguj i bądź z nami! Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie będę się rozpisywać, więc po prostu: Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Trochę spóźniona, ale jestem i ja :-)
  Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, nie tylko na te, kończące się już święta, ale każde kolejne, których jeszcze wiele przed nami. Miejmy tylko nadzieję, że będą chociaż odrobinę bielsze, bo choć śniegu nie cierpię, to i mi trochę zaczyna go brakować ;-)
  Wesołych Świąt, Sherry :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki za życzenia i (spóźniony maksymalnie) życzę Ci wspaniałego, pełnego niesamowitych przeżyć, spełnionych marzeń, drobnych budujących dramatów, nowobudowanych znajomości albo rozwijających się przyjaźni roku pod patronem książek :)
  Pozdrawiam!
  Gnom.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję bardzo!
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń