środa, 14 października 2020

Przeznaczenie dusz - Michael Newton


Destiny of souls
Wydawnictwo Illuminatio, 2020
608 str.

Jak wygląda życie po śmierci? Co dzieje się z duszą po tym jak ciało umiera? Dr Michael Newton postanowił zbadać tę kwestię, stosując hipnozę regresyjną na swoich pacjentach, umożliwiającą im poznanie swoich poprzednich wcieleń, a także uchylającą wrota do sfery astralnej, w której to - według Michaela Netwona i wspomnień jego pacjentów, przebywają dusze między ziemskimi (i nie tylko!) inkarnacjami. 

Otrzymane z TaniejKsiazki.pl dzieło amerykańskiego doktora - Przeznaczenie dusz, to zbiór relacji z pozaziemskich wędrówek dusz. Jeśli interesuje was duchowy rozwój, jeśli macie otwarte umysły i szukacie pewnych wyjaśnień, gotowi, by zbadać kolejną teorię i dać panu Newtonowi kredyt zaufania, ten, dzięki niezliczonym relacjom pacjentów, odkryje przed wami bardzo interesującą perspektywę na to co czeka nas po śmierci. 

Poznawanie tej pozycji było fascynującym doświadczeniem, głównie dlatego, że już w początkowych rozdziałach autor poruszył sporo kwestii, które zgadzały się z czymś o czym od dawna myślałam. Być może ta pozycja trafiła do mnie w odpowiednim momencie, bowiem poświęciłam jej całą swoją uwagę i mimo że zachowałam zdrową ilość cynizmu, faktycznie otwarłam się na teorię Michaela Newtona, reflektując i badając nowy grunt. 

Jedną z rzeczy, które bardzo doceniam, jest fakt, że Newton dotknął w książce wielu elementów dotyczących astralnego świata, które mogłyby zainteresować kogoś poszukującego pewnych odpowiedzi. Przedstawił hierarchię duchową, profesje, przewodników, poruszył temat cyklu karmicznego, bratnich dusz, a także dusz towarzyszących, skupił się na wyjaśnieniu tego, jak ważne jest życie pod względem dojrzewania wewnętrznego i emocjonalnego, a także zdradził jak przebiega proces dobierania odpowiedniego ciała do inkarnacji, czy też rozliczania się z decyzji podjętych w trakcie kolejnych żywotów. 

Ta pozycja jest dość prowokacyjna, pod względem tego jak zaciera pewne prawdy, które wielu z nas wpajano od najmłodszych lat. Zwraca uwagę czytelnika na mnóstwo kwestii odnośnie życia, egzystencji, dojrzewania i uczenia się, pozwalających wierzyć, że faktycznie po śmierci czeka nas COŚ, a tym samym daje nadzieję. Mnie osobiście, dzieło Netwona przyniosło sporo pociechy, ale też pozwoliło uporządkować pewne myśli, które dojrzewały w mojej głowie od pewnego czasu. Nieważne czy uwierzycie w teorię amerykańskiego doktora, czy też potraktujecie to jako niedorzeczność, wydaje mi się, że tak czy inaczej jego książka pozwoli wam spojrzeć na ludzką egzystencję z innej perspektywy.

Lektura Przeznaczenia dusz zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. Nie chodzi nawet o to w co wierzę, a w co nie wierzę, ale raczej w ilość elementów poruszonych przez Michaela Newtona, które brzmiały sensownie, a także kilka wspomnień jego pacjentów, pozwalających mi uporządkować chaos w głowie. To nie jest tak, że teraz, po poznaniu tej pozycji zamknę umysł na inne teorie: wręcz przeciwnie, uważam bowiem, że niepotrzebnie zahamowałoby to mój duchowy rozwój, ale wciąż - myślę, że ta książka może być jednym z ważniejszych, poznanych przeze mnie tytułów. 

Jeśli interesuje was tematyka życia po śmierci, jeśli wierzycie w przepływającą przez ten świat astralną energię, a także macie otwarte umysły, serdecznie polecam dzieło Newtona. To kopalnia informacji. Jeśli zaś interesują was inne nowości wydawnicze, zapraszam na TaniaKsiazka.pl.

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz