czwartek, 23 lipca 2020

Zaklęcia ochronne - Arin Murphy-Hiscock


Wydawnictwo Kobiece, 2020
248 str.

W kłopotach, jedni się modlą, drudzy trzymają nadziei, inni rzucają zaklęcia i odprawiają rytuały. W swojej książce, Arin Murphy-Hiscock nie tylko wyjaśnia kilka sposobów, dzięki którym każdy będzie mógł spróbować ochronić się przed negatywną energią, ale też wprowadza czytelnika w temat tworzenia talizmanów, amuletów oraz własnych zaklęć. 

Dzieło Arin Murphy-Hiscock to poradnik, który przykuwa uwagę nie tylko dzięki przepięknej, niezwykle estetycznej okładce, ale także zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej zawartości. Na plus zdecydowanie zasługuje podejście autorki do czytelnika. Książka może sprawdzić się bowiem jako wprowadzenie, dla osób zainteresowanych praktykami magicznymi, jak również jako zbiór zaklęć dla osób nieco bardziej zorientowanych w tym temacie. Nie mam pojęcia co prawda, jak odebraliby ją zaawansowani czarownicy i czarownice, jednak dla mnie okazała się pomocna i użyteczna. 

Dla tych, którzy zdecydują się sięgnąć po książkę, autorka przygotowała siedem rozdziałów pełnych informacji. Oprócz zaklęć mających chronić nas samych, przedstawia również takie dla ochrony domu, rodziny i przyjaciół, a także miejsc poza strefą komfortu. Same zaklęcia są zróżnicowane nie tylko pod względem przeznaczenia, czy też potrzebnych do przygotowania składników, ale również poziomu trudności. Niektóre wymagają więcej wprawy i zaangażowania, inne mogą okazać się idealne dla adeptów stawiających pierwsze kroki w świecie praktyk magicznych. 

Jeśli jesteście zainteresowani tematem rzucania zaklęć, chronieniem swojej energii przed niechcianym wpływem, czy też z otwartymi umysłami badacie różne opcje, założę się, że Zaklęcia ochronne okażą się dla was cennym nabytkiem. Autorka w praktyczny sposób wykłada swoje racje, prowadząc przez gąszcz przepisów w lekki i sprawny sposób. Osobiście, z lektury jestem bardzo zadowolona. 

Pozdrawiam,
SherryKsiążkę, w atrakcyjnej cenie, możecie kupić na Taniaksiazka.pl, którym dziękuję za udostępnienie egzemplarza. Kliknijcie poniżej:


Zainteresowanych tematyką zachęcam również do sprawdzenia całej oferty księgarni na poradniki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz