poniedziałek, 30 września 2019

[2019] Wrzesień pod skrzydłami Feniksa

źr.

Cześć,

Jak minął wrzesień?

Przeczytane książki: 2

Recenzje książek: 1

Pozostałe: 2
Po trzecim roku studiów | Wrzesień pod skrzydłami Feniksa

źr.

Co u Sherry?

1. Szczerze, nie spodziewałam się, że wrzesień na Feniksie będzie aż tam marny. Ale och, no cóż. Nie można przewidzieć wszystkiego.
2. Ach, październik zapowiada się dla mnie osobiście, bardzo emocjonująco <3 Polecam śledzić fanpejdż Feniksa, mojego bookstagrama (na którego będę wrzucać Insta-story) i mojego prywatnego instagrama, który w październiku PRAWDOPODOBNIE będzie ruchliwy. Szykuje się bardzo ważny dla mnie wyjazd - wyjazd który ziści jedno z moich największych marzeń, więęęęc. Polecam zaglądać na wspomniane wyżej social-media.
3. Poza wyjazdem, w październiku będą też moje urodziny, więc dajcie znać czy chcecie jakąś specjalną notkę urodzinową, a jeśli tak to jaką. :) 
4. W nadchodzącym miesiącu są też Targi w Krakowie. Osobiście, nie mam pojęcia czy się na nich pojawię - jest na to pewne prawdopodobieństwo, ale o wszystkim będę informować na fanpejdżu Feniksa, także raz jeszcze zachęcam do obserwowania. 
5. Za parę dni na Feniksie zostanie opublikowana obiecana notka z moimi doświadczeniami pisania z pracy licencjackiej, której nie udało mi się opublikować we wrześniu. Oprócz niej, niewiele mogę obiecać. Chyba postawię na spontan. :) 


Życzę wam cudownego października! <3
U mnie zapowiada się w tym roku bardzo wyjątkowo, także trzymajcie kciuki, by wszystko się udało <3

Pozdrawiam,
Sherry


Żegnam was dziś z arcydziełem Jacksona :( <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz