niedziela, 17 września 2017

KONKURS - Wygraj "Wiecznie Żywego"!


Cześć!

Ktoś ma ochotę wygrać powieść z zombie? :)


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Replika, mam dziś do oddania jeden egzemplarz powieści "Wiecznie żywego". Serdecznie zapraszam do konkursu!

Krótki regulamin:

1. Konkurs trwa od 17 września do 30 września 2017 roku.
2. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpejdżu Feniksa - 1 października 2017 roku. Proszę więc o śledzenie tego co tam się dzieje. 
3. Zwycięzca będzie jeden, wybrany przeze mnie, wedle subiektywnego punktu widzenia. 
4. Zgłaszający się do konkursu, muszą mieszkać, bądź mieć adres korespondencyjny w Polsce.
5. Zwycięzca będzie zmobilizowany do odezwania się do mnie na maila: poczta-sherry@wp.pl w ciągu trzech dni od opublikowania wyników. W przypadku nie zgłoszenia się, zostanie wybrana inna osoba. 
6. Sponsorem egzemplarza konkursowego jest Wydawnictwo Replika.
7. Egzemplarz konkursowy zostanie wysłany do zwycięzcy listem poleconym. 
+ jak zwykle będę wdzięczna za udostępnienie banerku konkursowego oraz obserwowanie bloga, jednak nie jest to wymóg to wzięcia udziału w konkursie.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

W komentarzu wystarczy podać początek swojego e-maila (wszystko przed @ - żebym wiedziała od kogo spodziewać się wiadomości) oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: twój chłopak/dziewczyna jest zombie. Jak przedstawisz go/ją rodzicom?

Jak zwykle będzie liczyła się oryginalność i pomysłowość. Odpowiedź oczywiście nie musi być super-poważna, nie skupiajcie się też na długości. Zwycięzcę wybiorę wedle subiektywnego punktu widzenia. Powodzenia!

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz