środa, 23 sierpnia 2017

KONKURS - Wygraj "Dzień Czwarty"!


Cześć!

Mam do oddania jeden egzemplarz Dnia Czwartego, Sary Lotz. Zainteresowani?


Tak się jakoś złożyło, że dostałam od Wydawnictwa Akurat dwa egzemplarze książki Dzień Czwarty, więc jeśli jesteście chcecie wygrać powieść, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.

1. Konkurs trwa od 23 sierpnia do 2 września 2017 roku.
2. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpejdżu Feniksa - 3 września 2017 roku. Proszę więc o śledzenie tego co tam się dzieje. 
3. Zwycięzca będzie jeden, wybrany przeze mnie, wedle subiektywnego punktu widzenia. 
4. Zgłaszający się do konkursu, muszą mieszkać, bądź mieć adres korespondencyjny w Polsce.
5. Zwycięzca będzie zmobilizowany do odezwania się do mnie na maila: poczta-sherry@wp.pl w ciągu trzech dni od opublikowania wyników. W przypadku nie zgłoszenia się, zostanie wybrana inna osoba. 
6. Sponsorem egzemplarza konkursowego jest Wydawnictwo Akurat.
7. Egzemplarz konkursowy zostanie wysłany do zwycięzcy listem poleconym. 
+ jak zwykle będę wdzięczna za udostępnienie banerku konkursowego oraz obserwowanie bloga, jednak nie jest to wymóg to wzięcia udziału w konkursie.

A co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygraną?

Wystarczy zgłosić w komentarzu chęć do udziału w konkursie i podać początek swojego e-maila (wszystko przed @ - żebym wiedziała od kogo spodziewać się wiadomości) oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Znajdujecie się na statku, na którym doszło do awarii. Wraz z posotałymi pasażerami, zostajecie całkowicie odcięci od świata. Jaką książkę im polecicie do przeczytania, biorąc pod uwagę niezwykłe, niepokojące okoliczności, w których się znaleźliście i dlaczego właśnie tę?

Jak zwykle, postawcie na oryginalność, nie przejmujcie się długością - zwycięzcę wybiorę wedle subiektywnego punktu widzenia. Odpowiedź nie musi być super poważna - dajcie się ponieść wyobraźni. Powodzenia!

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz