wtorek, 24 listopada 2020

CzaroMarownik 2021


Wydawnictwo Kobiece, 2020
264 str.

Rok 2020 zbliża się ku końcowi, warto się zatem zacząć zastanawiać jak najlepiej rozpocząć nowy, by z energią i odświeżonym umysłem wkroczyć w 2021. Otrzymany z TaniaKsiazka.pl, Czaromarownik 2021 to świetna alternatywa dla tych, którzy znudzili się typowymi kalendarzami i mają ochotę na coś nieco bardziej niezwykłego, przepełnionego magią. Jakie wspaniałości kryje ta czarująca pozycja?

Coś co rzuca się w oczy od samego początku, to przepiękne wydanie kalendarza. Elegancka czerń z dopełniającą ją bielą, wzbogaconą żółtymi dodatkami daje w efekcie mieszankę, od której trudno oderwać wzrok. Pozycja może wyglądać ślicznie na zdjęciach, ale mogę wam obiecać, że w rzeczywistości oczarowałaby was jeszcze bardziej. Estetyka została zachowana, zdobienia na poszczególnych stronach są wystarczające, by cieszyć oko, ale także dość subtelne, by pozostawić miejsce na ważniejsze elementy. Papier jest mocny, a sama okładka niezwykle przyjemna w dotyku. Poza tym, doskonałym dodatkiem okazała się żółta zakładka, wpasowująca się kolorystycznie w tegoroczną tematykę CzaroMarownika

Jak jego nazwa wskazuje, CzaroMarownik nie jest typowym kalendarzem, oscyluje on bowiem wokół magii, horoskopów, różnorakich obrzędów i Świąt oraz praktyk uprawianych przez czarownice. Pozycja zawiera mnóstwo informacji, które z pewnością ucieszą i przydadzą się zainteresowanym czarami, lub parającym się nimi. Znaleźć tu można różnorakie rytuały, zaklęcia, wskazówki i porady. Poza tym, dostajemy horoskop na 2021 dla poszczególnych znaków zodiaku, a także mnóstwo miejsca na notatki, dla tych, którzy uwielbiają planować i zapisywać swoje przemyślenia czy cele. 

Niezwykle się cieszę, że CzaroMarownik wpadł mi w ręce, bo po przejrzeniu go i zaznajomieniu się z zawartością, z jeszcze większą niecierpliwością wyczekuję nowego roku, podekscytowana możliwościami. Jednym z moich ulubionych elementów tego wyjątkowego kalendarza jest różnorodność, wspomniane bowiem zostają runy, znaki zodiaku, magia ochronna, ale także magia kolorów czy kamienie i amulety. Poza tym, uwielbiam informacje o obrzędach i świętach, wypisane przy poszczególnych miesiącach. Jeśli interesuje was tematyka, macie ochotę na dawkę magii w waszym życiu i nie mielibyście nic przeciwko dodania nieco uroku 2021 roku, serdecznie polecam CzaroMarownik 2021. Jeśli zaś tematyka wam nie odpowiada, polecam zerknąć na bogatą ofertę kalendarzy, jaką ma do zaoferowania księgarnia TaniaKsiazka.pl!

Pozdrawiam,
Sherry


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz