środa, 24 grudnia 2014

Feliz Navidad! Wesołych Świąt!

źródło
Kochani!

Dziś szybko, żebyście nie musieli marnować czasu na Feniks i Sherry i mogli skupić się na ważniejszych sprawach. Podejrzewam, iż u wszystkich tak jest, że w ciągu roku, rodziny przeżywają gorsze i lepsze dni. U mnie, spięcia występują do Świąt, ale za to same Święta upływają w tak cudownej atmosferze, że po prostu można się rozpływać z zachwytu. 

Głównie właśnie przez wgląd na tą cudowną atmosferę pomiędzy mną, a bliskimi, tak strasznie kocham Boże Narodzenie. Chciałabym zatem byście wy również przeżyli je z własnymi rodzinami i przyjaciółmi, byście czerpali radość z dzielenia się, z wspólnego spędzania czasu razem. Chciałabym, żebyście się zatrzymali. Codzienność zmusza do biegu, do kurczowego trzymania się czasu, natomiast Święta to czas refleksji.

Na tegoroczne Święta, życzę wam zdrowia, miłości, szczęścia, cierpliwości i przede wszystkim spokoju, którego tak brakuje w inne dni roku. Cieszcie się i nie zapomnijcie zaprosić Jezusa do domu na Święta, bo przecież to wszystko jest dla niego. :)

Wesołych Świąt!
Pozdrawiam!
Sherry

źródło

24 komentarze:

 1. Wesołych i radosnych Świąt z mnóstwem książek pod choinką ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt!! ^^ Prezentów, wspaniałej, rodzinnej atmosfery i wszystkiego co najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sherry- tak ładnie to napisałaś, że nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć dziękuję i życzyć Ci tego samego i jeszcze więcej ! :)
  Wesołych Świąt :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za piękne życzenia i wzajemnie Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością.

  OdpowiedzUsuń
 5. No i jak ja teraz mogę po Twoich życzenia napisać coś błyskotliwego? Życzę Ci, aby ten magiczny czas w gronie rodziny trwał cały rok, realizacji marzeń, wytrwałości w dążeniu do nich i wszystkiego, wszystkiego, co najlepsze!:*

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę zaczytanych świąt ! I wielu książek pod choinką! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego, wielu wspaniałych prezentów i samych powodów do radości - nie tylko w Święta, ale i w całym nadchodzącym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sherry! Kochana, życzę Ci cudownych Świąt, pachnącej choinki i mnóstwa książek (mam nadzieję, że się spełniło ;-) ) pyszności na stole i wszystkiego czego sobie zamarzysz! Zaniedbałam ostatnio strasznie Ciebie i Feniksa, ale obiecuję, że juz niedługo zrobię sobie maraton i wszystko nadrobię.
  Wesołych Świąt! :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego co najlepsze! :) Góry książek i pomysłów, serdecznych ludzi wokół Ciebie, radości w sercu i dużo energii :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję!
  Trochę za późno przeczytałam i trochę za późno chcę pisać, że Tb również WESOŁYCH ŚWIĄT, ale i tak to zrobię. :)
  Wesołych świąt. :)

  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń